Av. Mücahit DEMİR

Eğitim

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi,1997


Kayıtlı Olduğu Baro

İstanbul Barosu, 22327


E-Posta

[email protected]

 
Tokat ilinde doğan Mücahit Demir İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 1999 yılından itibaren aktif olarak avukatlık mesleğini icra etmektedir.
 
Gayrımenkul Hukuku, Ticaret Hukuku, Medeni Hukuk, İcra-İflas Hukuku alanlarında ihtisaslaşmış olan Sn. Demir, özellikle kamulaştırma, kamulaştırmasız el atma davaları, ipotek, ortaklığın giderilmesi, tapu iptal ve tescil davaları başta olmak üzere gayrımenkul davaları ile şirket danışmanlıkları ile iştigal etmektedir.
 
Orta derecede Almanca ve Arapça bilen Sn.Demir, evli ve iki çocuk babası olup halen büromuzda aktif olarak meslek hayatına devam etmektedir.

 

YASAL UYARI

Bu sitede bulunan her türlü bilgi yazı ve açıklamalar bilgilendirme amaçlı olup reklam amacı taşımaz. Bu nedenle haksız rekabet yaratıldığı şeklinde algılanmamalı ve yorumlanmamalıdır. Ziyaretçiler ve müvekkillerin sitede yayında olan bilgiler nedeniyle zarara uğradıkları iddiası bakımından hukuk büromuz her hangi bir sorumluluk kabul etmez. Sitede yayınlanan yazı ve makalelerden kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.