Hakkımızda

Büromuz 2000 yılında Avukat Mücahit DEMİR tarafından İstanbul Şişli’de kurulmuştur. Büromuz Özel ve Tüzel kişiler ile kuruluşlara hukuki danışmanlık ve Avukatlık hizmetleri vermektedir. Büromuzun genel ve geleneksel ilkesi uyuşmazlıkların doğmadan önce tespit ve analizlerinin yapılarak doğacak muhtemel risk ve zararları en aza indirmek üzere hizmet vermek, hukuki süreçte ise kanunlar çerçevesinde etkin takip ve değerlendirme ile hak ve menfaatlerin korunmasını sağlamaktır.Büromuz genel olarak Gayrımenkul Hukuku alanında çalışmakta olup hukukun diğer alanlarında da faaliyet göstermektedir.

 

Öncelikle mesleki etik anlayışını ve ortaya çıkacak çözümün herkes için adil ve kabul edilebilir bir çözüm olması anlayışını ön planda tutarak, hukuki alandaki tüm gelişmeleri yakından takip eden büromuz hususan ana iştigal alanlarında 2000 yılından bu yana hukuk hizmeti vermektedir.

 

Hukuk büromuz üstlendiği her işte ulusal ve uluslararası hukuk kuralları çerçevesinde adilane ve hakkaniyete uygun sonuçların ortaya çıkması, bireylerin ve kurumların hukuki ve temel hak ve özgürlüklerinin farkındalığının sağlanması ve nihayetinde müreffeh bir toplum oluşturulması için üzerine düşen tüm sorumlulukları yerine getirme amacı ve arzusundadır. Türk Hukuk sisteminin temel unsurlarından birisi olan savunma erkinin bir parçası olarak ülkemiz adalet sisteminin uluslararası alanda kabul edilebilir standartlara erişmesi için gerekli tüm çabayı göstermektedir.

 
YASAL UYARI

Bu sitede bulunan her türlü bilgi yazı ve açıklamalar bilgilendirme amaçlı olup reklam amacı taşımaz. Bu nedenle haksız rekabet yaratıldığı şeklinde algılanmamalı ve yorumlanmamalıdır. Ziyaretçiler ve müvekkillerin sitede yayında olan bilgiler nedeniyle zarara uğradıkları iddiası bakımından hukuk büromuz her hangi bir sorumluluk kabul etmez. Sitede yayınlanan yazı ve makalelerden kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.